The Last of The Mohicans

by James Fenimore Cooper

Winding its way among countless islands, and imbedded in mountains, the "holy lake" extended a dozen leagues still further to the south. With the high plain that there interposed itself to the further passage of the water, commenced a portage of as many miles, which conducted the adventurer to the banks of the Hudson, at a point where, with the usual obstructions of the rapids, or rifts, as they were then termed in the language of the country, the river became navigable to the tide.


"Come," he said, with a good-humored smile; "the buck that will take to the water must be headed, and not followed."


The route taken by Hawkeye lay across those sandy plains, relived by occasional valleys and swells of land, which had been traversed by their party on the morning of the same day, with the baffled Magua for their guide. The sun had now fallen low toward the distant mountains; and as their journey lay through the interminable forest, the heat was no longer oppressive. Their progress, in consequence, was proportionate; and long before the twilight gathered about them, they had made good many toilsome miles on their return.



Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 25 Mai
kl 18:00 - 20:00
MyChallenge - Hålandsvannet
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse  
MyChallenge nr 3/2020:Gjennomfør…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 23:30
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Årets turkampanje i Østfold er i…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 18:00 - 23:30
Aktivitetstur 8 med Terrengkarusellen
Kristiansand   Løp   Kjerrane
Terrengkarusellen under…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 16:00 - 20:00
Golf: Serien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf  
Bli med på Bedriftsidrettens golfserie -…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 16:00 - 19:30
Golf ute-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til Golf ute-serien Telemark 2020Her er…   Les mer  
Man 25 Mai
kl 00:00 - 00:00
Sykkel / fisketur
  Alfarveien 107
Hygge tur m sykkel ell fiskestang blir sommerens…   Les mer  
Søn 24 Mai
kl 17:00 - 20:00
Golfserie Byneset Syd 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Byneset Golfklubb, Hangerslettveien 1378
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Fre 22 Mai
kl 12:00 - 16:00
Damegruppetur
  Søren Lemmichsgate 1
Vi sykler Hurdalssjøen rundt (65km)…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:30 - 19:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 35 B
Kurset består av 3 kurskvelder Onsdag…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 18:00 - 20:00
Gå-joggen - M3 Helse
Innlandet bedriftsidrettskrets   Løp  
Velkommen til det som blir årets…   Les mer  
Ons 20 Mai
kl 17:00 - 18:00
Bli sprekere ute
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   storstadion v/Jotunhallen, Sportsveien 25
Grunnet Covid-19 har gruppetimene…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 18:00 - 20:00
Golfserie Solnør Golfbane 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Solnør Gård
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 17:00 - 19:00
Fotballserien Kongsvinger 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball  
Velkommen til ute serien i…   Les mer  
Tir 19 Mai
kl 08:00 - 23:30
Sykle til jobben 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Oslo
Årets Sykle til jobben kampanjen er…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:30 - 17:00
Golf i Arendal og Grimstad
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Golf  
Velkommen til å bli med på…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 17:00 - 19:00
MyChallenge - 3 km "ASFALT løpet"
Rogaland bedriftsidrettskrets   Distanse  
MyChallenge nr 1/2020:Gjennomfør 3 km til…   Les mer  
Man 18 Mai
kl 00:00 - 23:30
GT-karusellen løp nr 2: Karidalen
Østre Toten Skilag   Løp   Nordlivegen 355
Andre løp av GT-karusellen 2020 arrangeres…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 20:00 - 21:30
Ute fotball 7'er
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sem Idrettspark, Andebuveien 21, 3170 SEM
Oppstart: Uke 20, mandag d. 11 mai – 30/9…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 17:00 - 15:00
Golfkarusellen 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Golf   Østre Ålefjærvei 195
Velkommen til Bedriftsgolf i…   Les mer  
Man 11 Mai
kl 08:00 - 00:00
Golfserien 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Golf  
Golfserien 2020Vår serieturnering spilles…   Les mer  
Søn 10 Mai
kl 12:00 - 12:00
Nytt arrangement
Testeklubben   Annet  
  Les mer  
Søn 10 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti På Topp Østfold
Østfold bedriftsidrettskrets   Ti på topp   Hele Østfold
Ti På Topp - turkampanjen som får deg…   Les mer  
Ons 6 Mai
kl 16:00 - 18:00
Fotball i Arendal og omegn
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Fotball   Østenbuveien 80
Velkommen til å bli med på seriespill…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie Fotball
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Bedriftsfotball for alle!Hvilke bedrifter i byen…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 20:00
Fotballserien i Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skolegata 30
I dagens usikre situasjon må vi avvente…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 22:00
7-er fotball serie & cup 2020, Skarphallen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19, Skarphallen
7-er Fotball serie & Cup 2020, Kunstgress i…   Les mer  
Man 4 Mai
kl 17:00 - 19:00
Fotballserien Hamar 2020
Innlandet bedriftsidrettskrets   Fotball  
             …   Les mer  
Man 4 Mai
kl 16:00 - 18:00
Bedriftsgolf 2020 - serie og utslagscup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Golf   Rogaland
Bli med i kåringen av regionens beste…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 19:00
RG - Ti på topp 2020
Rana Gruber Bedriftsidrettslag   Ti på topp  
Meld dere på for å få kode til…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Bodø 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Om Ti på ToppDe fleste av oss ønsker…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Narvik 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Om Ti på ToppDe fleste av oss ønsker…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Rana 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Om Ti på ToppDe fleste av oss ønsker…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Fauske 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Om Ti på ToppDe fleste av oss ønsker…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Sortland 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
De fleste av oss ønsker litt ekstra…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Vågan 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
De fleste av oss ønsker litt ekstra…   Les mer  
Fre 1 Mai
kl 00:00 - 23:30
Ti på Topp Vestvågøy 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ti på topp  
Om Ti på ToppDe fleste av oss ønsker…   Les mer  
Tor 30 Apr
kl 11:00 - 14:00
Fotball - Uteserien
Agder bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmelding fotball - Uteserien…   Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 19:00
Sykkelkarusellen Grenland
Telemark bedriftsidrettskrets   Sykling  
COVID-19Pga. koronasituasjonen og de…   Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 21:00
Bedriftsfotball 7er - Vestlandshallen 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Åsane Senter 58
Velkommen til sesongen 2020 i bedriftsfotball i…   Les mer  
Tir 28 Apr
kl 15:30 - 19:00
Varden trimkarusell 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Velkommen til Varden trimkarusell 2020Aktivitets…   Les mer  
Søn 26 Apr
kl 17:00 - 20:00
Golfserie Kristiansund 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Golf   Kristtornveien 1
Velkommen til bedriftsserien i GolfBedriftsserien…   Les mer  
Lør 25 Apr
kl 00:00 - 14:00
Halden Byløp virtuelt
Halden IL   Friidrett   HIL, Peder Ankersgate 11
Meld deg på.Vipps 100 kr til 98483…   Les mer  
Lør 25 Apr
kl 00:00 - 14:00
Halden Byløp virtuelt
Halden IL   Friidrett   HIL, Peder Ankersgate 11
Meld deg på via e-post…   Les mer  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 12:00
Tromsøkarusellen 2020
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Kvaløyvegen 38, Folkeparken
Terminliste Tromsøkarusellen 2020 er…   Les mer  
Man 20 Apr
kl 19:00 - 21:00
Bedriftsfotball Ørsta/Volda 2020
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Til våren starter vi opp…   Les mer  
Man 20 Apr
kl 18:10 - 19:10
Løpsintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Friidrettsbanen
INTERVALLER MED…   Les mer  
Man 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fotball: Mosseserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball  
De planlagte sommerseriene i Fredrikstad, Moss og…   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storhamargata 32
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Tor 16 Apr
kl 13:00 - 17:00
Betaling for Terrengkarusellen Kristiansand 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Henrik Wergelandsgate 4
Velkommen til Terrengkarusellen i…   Les mer  
Ons 15 Apr
kl 15:15 - 16:15
Bootcamp 2020
Allsport   Annet  
Påmelding til BootcampMed Ola Nyeggen…   Les mer  
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Haldenserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Strupeveien 18
Vårens og omsider høstens mest…   Les mer  
Tir 14 Apr
kl 20:00 - 22:00
Fotball: Fredrikstadserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Merkurveien 4
Vårens vakreste fotballeventyr i…   Les mer  
Tir 14 Apr
kl 17:30 - 18:30
Finn løpegleden i Kongsberg!
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Løp  
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 17:00 - 17:00
Bli Sprekere, Lillestrøm
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38
Merk: Timene er utsatt på grunn av…   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 18:00 - 20:00
Informasjon om fotballaktivitet fram til 15.juni
Skaun Ballklubb   Fotball  
Hei!Helsemyndighetene har nå gitt oss ny…   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 16:00 - 23:00
Bedriftsserien i Fotball Trondheim
Midt-Norge Bedriftsidrettskrets   Fotball   Eberg Kunstgress
Info om seriespillet Seriespillene…   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Nord-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Haugesund
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 20:00
Bedriftsfotball Sør-Rogaland 2020 - serie og cup
Rogaland bedriftsidrettskrets   Fotball   Sør-Rogaland
Velg mellom 7'er og 5'er fotball. Alle…   Les mer  
Ons 1 Apr
kl 12:00 - 00:00
Ti på topp Vestfold 2020
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ti på topp   vestfold
Ti på topp gjør det enkelt å…   Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Finn løpegleden via oppfølging på nett!
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp  
Har du lenge hatt lyst til å komme i gang…   Les mer  
Tor 12 Mar
kl 21:00 - 22:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
RinkbandyUtvalget i Asker og Bærum innbyr…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 01:00 - 23:30
Søknad om bruk av bowlingspiller
Vestland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Tor 16 Jan
kl 17:30 - 18:30
Mini stars Torsdager
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Torsdagstrening med Michelle.   Les mer  
Lør 11 Jan
kl 14:00 - 14:00
VIDEREGÅENDE JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
VIDEREGÅENDE JUNIORKURS VINTER/VÅR…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 17:00 - 20:00
JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
JUNIORKURS VINTER/VÅR 2020  Dette…   Les mer  
Ons 8 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke - for ansatte ved Rå vgs.
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   RU15 (Gamle skolesal)
Partiet er stoppet inntil videre på grunn…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 18:30
Squashligaen - Bedrift Våren 2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 19:00
Mini stars Tirsdager
Ministars   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Mini stars Tirsdager 1595,-   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 18:00 - 18:30
Mini stars 2 dager
Ministars   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Mini stars:Trening tirsdag kl 1800-1900 med…   Les mer  
Tir 7 Jan
kl 06:00 - 20:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 19:00 - 21:00
Elite Standard
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Treningsavgift for mandagstrening med Anita &…   Les mer  
Man 6 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2020 (uke 2-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Søn 5 Jan
kl 19:00 - 21:00
Elite 2 grener
LSKdans | Lillestrøm Sportsdansklubb   Dans   LSKDANS lokaler / Odalsgata 29
Velkommen til Trening for Elite med Anita/Erling…   Les mer  
Ons 1 Jan
kl 18:00 - 20:00
Tur med danskebåten
Hockey   Ishockey   Trondheimsveien 184
Ladadaso oasnjko njkweFJKN   Les mer  
Tir 31 Des 2019
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Vestland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…   Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 18:00 - 19:30
ARENDAL TITANS EASYBASKET TRENING
Arendal Titans U10, U12, U13   Basket   Arendal Idrettpark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️ Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Søn 25 Aug 2019
kl 18:00 - 20:00
ARENDAL TITANS UNGDOM TRENING
Arendal Titans U16   Basket   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80
⛹️‍♂️Arendal Titans trening ⛹️‍♀️TIRSDAG…   Les mer  
Fre 16 Aug 2019
kl 14:00 - 22:00
Svømming skoleåret 2019-2020
Vestland Bedriftsidrettskrets   Svømming   Åstveithallen og Slåtthaughallen
Vi har svømmetilbud i Slåtthaug- og…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 3 Feb
kl 19:30 - 22:00
møte hederskomiteen
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Styremøte - Norwegian Sport Tech
  Annet   Skype
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 19:00 - 20:00
Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:30 - 20:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening  
oppmøte på løpestripet   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK  
Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets  
Link til utskriftvennlig…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:30
Årsmøte
Gjerdrum Orienteringslag  
Velkommen til Årsmøte i Gjerdrum…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 21:30
Gol Skytterlag
Gol IL   Skyting  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
NAIS
Hamar Sportsskytterklubb (HSK)   Ankerskogen
Åpent NAIS stevnePåmelding på…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 19:00
Skitrening
Fjellblom IL   Ski  
Velkommen til skitrening i lysløypa…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Åpen SOLhytte til alle klubbens medlemmer. Serveri
Andre aktiviteter  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle
Trening 13+ år  
SOLhytta   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
SOLhytta   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 19:45
Gratis introkurs i Boogie woogie
Pardans   Dans   Eilert Sundts hus, Blindern
Gratis introduksjonskurs i dansestilen Boogie…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
A kamp, herrer senior
Klubbhuset  
Pål H   Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Man 3 Feb
kl 17:00 - 19:30
Kongsbergknekken
Buskerud Bedriftsidrettskrets  
Kongsberg-knekken 2019-2020. Dette er et åpen…   Les mer  
Man 3 Feb
kl 12:00 - 14:00
Samnangerrennet
Samnanger IL  
  Les mer  
Man 3 Feb
kl 09:00 - 14:00
skidag fagerlund
Heidi Anita Hjemli  
skidag fagerlund   Les mer  
Man 3 Feb
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 21:30 - 23:00
Trening Manglerudhallen
Holmlia Menn Senior A  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
SBM cup 7 Langrenncross - Valldal IL
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 18:00 - 19:30
Treningskamp AFSK G16 - AHFK
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
NM langrenn senior
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ungdommens holmenkollrenn
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 17:30 - 19:30
Treningskamp G2004 - Hasle Løren
Holmlia SK - Fotball  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Søn 2 Feb
kl 15:30 - 17:30
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 12:00 - 16:00
Familiedag Ramsjøen arena.
Skaun IL  
Familiedag på Ramsjøen…   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 12:00 - 17:00
Søndagåpent
Kristiansand Motocross Klubb  
Banen åpner klokken 12:00. Det er meldt…   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 12:00 - 17:00
barnebursdag 13 år
Idrettshuset  
Svein Egil Kalleberg 91638934   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Poengrenn
Follafoss Idrettslag   Ski  
1.Poengrenn 2020Trimrenn på Seterbakken for…   Les mer  
Søn 2 Feb
kl 10:00 - 16:00
Kom-deg-ut-dagen Nannestad Turlag
Bjerke IL Ski   Nordåsen Skistadion
Nordåsen skistadion er reservert av…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
NM langrenn senior
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 18:00 - 20:00
Midt norsk mesterskap - Selbuskogen
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 17:00 - 20:00
Sparekassa Skikarusell - Øynaheia SM - UTSATT
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Øynaheia
Velkommen til Sparekassa Skikarusell 2020 Vi…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 16:30 - 18:30
Årsfest
Voss Siglarlaug   Hardangervegen
Fleischer's hotell   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 16:00 - 21:00
Ekstern utleie
Møterom 1. etasje  
Fullt Navn: Kari Røyland Epost: …   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 16:00 - 21:00
Ekstern utleie
Møterom 2. etasje  
Fullt Navn: Kari Røyland Epost: …   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 15:00 - 17:30
Vinterdiskotek
Fredrikshalds Turnforening   Annet   Berg ungdomslokale, Fosbylund
Bli med, dette blir gøy!!Diskoteket er for…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 12:00 - 13:30
Trening AFSK A-Lag
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 12:00 - 17:00
Kjærstadrennet 2020
Kjærstad IL   Ski   Auflesvegen 83
For…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 10:00 - 18:00
Regioncup2- Larkollen
Kobra BTK  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 10:00 - 14:30
Kongsbergknekken
Buskerud Bedriftsidrettskrets  
Kongsberg-knekken 2019-2020. Dette er et…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 09:00 - 10:15
Friis - Uhall
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Lør 1 Feb
kl 09:00 - 18:00
Stoppen SK Vintercup 2020 G2005
Stoppen Sportsklubb   Fotball   Nøsteveien 70
Stoppen SK inviterer til 11’er cup på…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 09:00 - 18:00
Stoppen SK Vintercup 2020 G2006
Stoppen Sportsklubb   Fotball   Nøsteveien 70
Stoppen SK inviterer til 11’er cup på…   Les mer  
Lør 1 Feb
kl 08:30 - 17:00
Romerike Open
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30
Romerike Open er avlyst. Årsaken er lav…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:00 - 21:00
TSI Trulle Årsmøtet + Kajakkpolo
TSI Kajakk   Kajakk   Cantina in NFH building on UiT campus
Annual All members meeting for TSI Trulle to be…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:00 - 23:00
avslutning BAKS v/Rikke
NC Fløy  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 18:00 - 20:00
NM langrenn senior
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Fre 31 Jan
kl 17:30 - 18:30
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 14:00 - 17:00
10 meter utleid
Kisen Miniatyrskytterlag  
Stengt på 50 meter   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 09:00 - 18:00
bRainyDisc
OSI Ultimate Frisbee   Bergen
Third tournament in the Norwegian league. In…   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 09:00 - 14:00
NTG Trening
Kisen Miniatyrskytterlag  
Åpen for andre i første etasje   Les mer  
Fre 31 Jan
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:30 - 20:30
Styrketrening i gymsal
Trening 13+ år  
Kurland skole   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 21:30
Styremøte basketgruppen
Kjelsås IL - Basketball   Møte  
Vi møtes i A.11 - agenda sendes ut…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 19:00 - 21:00
Års-/foreldremøte Birkenes IL langrenn
Lene Eldbjørg Heia  
Velkommen til årsmøte og foreldremøte. Agenda: …   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 20:00
Vinterråtassen
Indre Østfold OK  
Gateløp/ skogsløp. Nybegynnernivå og B-nivå. …   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 19:30
Løping ute
Trening 13+ år  
Fra Kurland skole   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 20:30
Svømming for alle!
Trening rekrutt  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 20:00
6-12 år trening, AVLYST ut april.
Hovdebygda IL  
Følg med på Facebook   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:30 - 19:00
13 + trening, AVLYST ut april
Hovdebygda IL  
Bondalseidet, sjå periodeplan og på…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Øysteintrimmen 2020
Kjærstad IL - Ski   Ski   Auflesvegen 87
BEST PREMIERTE SKIAKTIVITET I VEFSN …   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 19:30
Bading
Fjellblom IL   Svømming  
Velkommen til bading på Vbu   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 22:00
Årsmøte Nannestad Venstre
Nannestad IL  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 21:00
E-sport PÅL
Klubbhuset  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
NM langrenn senior
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 19:30
Anlegg
Møterom  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 22:00
Lillestrøms Høyeste
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Stillverksveien 28
Torsdag 30. januar inviterer Scandic…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 19:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Litterær festaften. Lansering av 100-lista
  Litteraturhuset Wergelandsveien 29, 0167 Oslo, Norway
Litterær festaften. Lansering av…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 15, 30.-31. januar
Innlandet bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen
Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 15,…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22
Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Nordbyhallen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12
Link til terminliste   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Jenter
Kobra BTK  
  Les mer  
Tor 30 Jan
kl 16:00 - 20:00
Kiwi
Møltehuset  
Personalmøte   Les mer  
Tor 30 Jan
kl 13:30 - 15:30
Demoarrangement
Try, Idrettslaget  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 20:45 - 21:45
Pool session 29. January
Øyvind Sigmundson Schøyen   Kajakk   Trimveien 4
Welcome all to the pool session! 🎉Sign-up links…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 20:00 - 21:30
Onsdagstreninga - på ski om det er mogeleg, følg m
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Styremøte NIL Snowboard
Nannestad IL  
Styremøte   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:10 - 20:10
Bakkeintervall Elger + voksne
Nordre Follo Orientering  
Oppmøte parkering Hebekk skole   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:00 - 21:30
Januar Duathlon
Asker Triathlon Klubb   Trim  
20km på sykkel med 5km løping…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:00 - 22:00
NIL Snowboard
Nannestad IL  
Styremøte   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 19:00 - 20:00
Altakarusellen vinterløp
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Skoleveien 6
Vinter og snø er ingen hindring for…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:30 - 21:00
Rullekurs på Nordhordland folkehøyskole
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Ønsker du å ta steget videre og bli…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstrening 2008-2009 og 2010-2012
Fride Vullum-Bruer  
Trening for 2010-2012 avsluttes ca 19:30 Trening…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy
Nordhordland padleklubb   Kajakk  
Onsdagstur i området rundt Flatøy.…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen
Rennene avvikles på onsdager i januar og…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Lysløyperenn
Fjellblom IL  
Velkommen til lysløyperenn på Åsvang.…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Lysløypekarusell 2020 Mosjøen IL fristil
Kjærstad IL - Ski   Ski  
Start kl.1800. Forhåndspåmelding SMS…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Telenorkarusell 1.renn
Fauske IL Langrenn   Ski  
Fauske IL Ski/Langrenn ønsker velkommen…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Innetrening Rever Ski skole aula
Nordre Follo Orientering  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballmøte G11
Klubbhuset  
Pål Jensen   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 17:30 - 21:30
Kurs i ledklatring
Klatring   Kurs   Problemveien 13
Dette kurset gir deg innføring i klatring…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 17:00 - 18:30
Trening Blaker G10
Aursmoen kunstgress 5er C  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 17:00 - 18:30
Trening J13
Aursmoen kunstgress 5er B  
  Les mer  
Ons 29 Jan
kl 17:00 - 20:00
Sparekassa Skikarusell - 3.renn - UTSATT
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80
Velkommen til Sparekassa Skikarusell 2020Vi…   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 14:45 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Ons 29 Jan
kl 12:00 - 13:00
HIL huset opptatt
Halden IL  
70 årslag   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 20:00 - 21:45
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 21:00
Gubbetrening
Kobra BTK  
For voksne som ikke spiller konkurranser   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 21:30
Styremøte fotball
Klubbhuset - Bråta  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 21:00
Møte Vetenløpstyret
Bremanger IL  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2020, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannet/Samiske barnehage, Prestvannvegen 44
Skikarusell 2020 i TromsøSe ny…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:00 - 22:00
håndballmøte Frode Stenvik
NC Fløy  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Innetrening Grendahuset
J 2010  
Trening inne til ny beskjed gis av trenere.   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
Trening Blaker A-lag
Aursmoen kunstgress 9er B  
Trening BLAKER A-lag   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
Tirsdagstrening på Einarbu
Indre Østfold OK  
1. tirsdag i måneden er det trening for alle…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 20:30
Cuprenn 2 i klassisk stil
Markane IL  
Påmelding frå kl.1750. Første start: 1830. Rennet…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
Trening G14
Aursmoen kunstgress 5er A  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 20:00
9-12 år trening AVLYST
Hovdebygda IL  
Følg med på Facebook   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:30 - 19:00
Trening 13+ trening, AVLYST ut april
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bjerke IL Ski Hestehovkarusellen 2020
Bjerke IL Ski   Ski   Nordåsen Skistadion
Bjerke IL Ski ønsker skiløpere i…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
ÅRSMØTE 2020
Kjell Vidar Skarvøy  
Årsmøte Hjelset-Kleive Fotball Klubblokalene…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Volleyball
Fjellblom IL  
Velkommen til volleyball på Åsvang skule.   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 21:00
Gruppestyremøter
Klubbhuset  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 21:00
Gruppestyremøter
Møterom  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 21:00
Info.møte Team Lygna
Anne Lise Granum Lundby  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 21:00
Info
Østre Toten Skilag  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:30
Veteraner
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 19:00
Squash 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash  
BeskrivelsePraktisk informasjon:- Seriespill og…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:30
Styremøte Diskgolf
Nannestad IL  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
AVLYST på grunn av snømangel. Ny dato seinare.Trim
Hovdebygda IL  
Sjå eigen artikkel   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Sparebanken Sør Skikarusellen - Løp nr 4 - 28. jan
Kristiansand   Ski   Kongsgårdbanen
Løpet går på…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 17:30 - 18:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Bowlingutvalget på Romerike har igjen…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15
Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 14:15 - 16:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 10:30 - 13:00
Lunsjbordtennis
Kobra BTK  
For alle som har lyst og anledning til å spille…   Les mer  
Tir 28 Jan
kl 10:00 - 12:00
Utleid
Utleie av klubbhus  
  Les mer  
Tir 28 Jan
kl 09:00 - 17:00
Landslagssamling
Kisen Miniatyrskytterlag  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:00 - 21:00
Kobra Gold
Kobra BTK  
For voksne damer. Mye bordtennis og latter!   Les mer  
Man 27 Jan
kl 20:00 - 21:00
Gratis introkurs i Capoeira / Free Capoeira Intro
Capoeira   Annet  
For english see below.nå på starten…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:30 - 20:30
Skikurs - kurs 2
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   storås langrennsarena
Mer skiglede med bedre teknikk! I samarbeid med…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:00 - 20:00
Styrketrening. Hovden skule. Gymsalen
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Roy Tømte
Møterom 2. etasje  
Fotballstyremøte   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 21:00
Ådal IL Fotball
Møltehuset  
Styremøte   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:30 - 20:00
Felles trening for 2003-2007 utøvere
Trening  
oppmøte på løpestripet   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:15 - 18:45
Trening på Rom skole
Indre Østfold OK  
Yngste gruppe ( også nybegynnere) trener ute…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:15 - 20:00
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
For unge konkurransespillere   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Treningskamo
Alexander Løkkevik   Trasop kunstgresd
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skitrening
Fjellblom IL   Ski  
Velkommen til skitrening i lysløypa…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Åpen SOLhytte til alle klubbens medlemmer. Serveri
Andre aktiviteter  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:30
Løpetrening alle
Trening 13+ år  
SOLhytta   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
O-teknisk eller løping fra SOLhytta
Trening rekrutt  
SOLhytta   Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballskole
Fana Fotball  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:30
styremøte håndball v/Nina
Håndballmøterommet  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 18:00 - 19:00
Foreldre og barn, Skullerud
Troll Karateklubb Bushido   Karate   Olaf Helsetsvei 5, inngang K
Dette er en barnetrening for barn, hvor foreldre…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling  
Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:30 - 20:00
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:15 - 18:15
Bordtennisskole
Kobra BTK  
For nybegynnere   Les mer  
Man 27 Jan
kl 17:00 - 20:00
møte kontrollkom
Admin  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:30 - 18:00
reservert møterom Pål
Admin  
  Les mer  
Man 27 Jan
kl 15:00 - 16:00
Åsen og Øvrelid Akademiet - vår 2020
Førde IL - Fotball   Fotball   Hafstadparken
             …   Les mer  
Man 27 Jan
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica
Spend your time as you wish, either doing solo…   Les mer  
Søn 26 Jan
kl 21:30 - 23:00
Trening Manglerudhallen
Holmlia Menn Senior A  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
KM sprint fristil - SBM 6 - Stordal IL
Hovdebygda IL  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 17:00 - 19:00
kjøretid inne i hallen (Må meldast dagen før)
Stord Hestesportlag  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 16:00 - 18:00
Utleie AHFK G16 -Sørumsand treningskamp
Aursmoen kunstgress  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 15:30 - 17:30
Free Play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica
Play against all the other participants   Les mer  
Søn 26 Jan
kl 14:00 - 18:00
Westernclinic, åpen hall - vis hensyn
Lommedalen Kjøre- og Rideklubb  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 14:00 - 19:00
Årsmøte. Star Cricket. (Usman S.) [Hele klubbhuset
Utleie av klubbhus  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 14:00 - 17:00
10 og 50 meter stengt
Kisen Miniatyrskytterlag  
Vedlikehold,elektrisk   Les mer  
Søn 26 Jan
kl 11:00 - 13:00
Møte fotballgruppa
Bremanger IL  
  Les mer  
Søn 26 Jan
kl 09:30 - 18:00
Winter Open i Drammenshallen
Attitude   Annet  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 19:00 - 20:00
Jubileumsfest MSR 40 år
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans  
Molde Swing -og Rockeklubb ønsker…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 18:00 - 23:30
Bragdmerkefest
Ottestad IL   Fest  
Lørdag 25. januar har vi på ny…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 15:00 - 18:00
Livredningskurs
Tore Smedstad   Svømming  
Gol svømmegruppe arrangerer…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 11:00 - 17:00
3. Div. B - Hvam
Kobra BTK  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 11:00 - 13:00
Swing helgekurs 25-26 Januar
Ringsaker Danseklubb   Dans   Øvermarka 24
Vil du lære å danse swing?Bli med…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 10:00 - 14:00
Minifart 1
Nordbygda/Løten Ski   Ski  
       …   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne, Kløfta
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13
Stevne for luftrifle og…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:00 - 14:00
Mix volleyballturnering
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekeberg Idrettshall
For 26. gang inviteres alle bedrifts mix-lag til…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:00 - 16:00
Minivolleyball-turnering
Ottestad IL - Volleyball   Volleyball   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40
Denne helgen er det Ottestad IL volleyball sin…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:00 - 18:00
Activity without name
Arendal/Grimstad Rideklubb  
  Les mer  
Lør 25 Jan
kl 09:00 - 16:30
National brytestevne
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
 GRÅLUMHALLEN,…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 08:30 - 14:30
Sol-Cup 2020, volleyball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Velkommen til å melde på lag til…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 07:00 - 20:00
Granspretten 2020
 
Granspretten 2020 er en konkurranse som vi har…   Les mer  
Lør 25 Jan
kl 01:00 - 00:30
[Team series T1]: Serierunde 3 / Series round 3
Badminton   Badminton  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 18:00 - 13:00
SOLs vintersamling Budor 2020
Samlinger og løp  
Sportsutvalget i Sarpsborg orienteringslag…   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 18:00 - 23:00
ungdomsklubben
Klubbhuset  
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 18:00 - 21:30
Ådal Fotball
Møltehuset  
Spillkveld mix 13år   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 16:30 - 17:00
Isprep
 
  Les mer  
Fre 24 Jan
kl 15:30 - 17:30
Åpent hus
Kobra BTK  
Åpent for alle, men oftest er det flertallet…   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 14:30 - 15:30
Satsingsgruppe
Kobra BTK  
Unge konkurransespillere   Les mer  
Fre 24 Jan
kl 13:00 - 20:00
Landsstevne sprang
Arendal/Grimstad Rideklubb  
  Les mer  
Tor 23 Jan
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5
Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…   Les mer  
Tor 23 Jan
kl 20:00 - 22:00
Otra fotball
Otrahallen  
Trenermøte   Les mer  
Levert av IdrettenOnline