Styret vårt

Christian Aarbogh Bjerke

Periode: 2018-2020*

Rolle: Leder
Tlf:93868818

Epost: Leder@jif.no








Se profil

Geir Ivar Sæthren

Periode:

Rolle: Nestleder
Tlf: 99637007

Epost:

Se profil

Espen Hagen

Rolle: Styremedlem
Tlf: 99573599 

Epost: esh@gaus.no

Se profil

Bjørn Opdahl

Periode:

Rolle: Varamedlem, sportslig leder
Tlf:92877076 

Epost: jopb@jevnaker.kommune. .no




Se profil

Andre verv og roller i klubben

Tor Haug

Rolle: Administrativ leder og Økonomi ansvarlig
Tlf:41620229

Epost: Admin@jif.no

Epost: Regnskap@jif.no


  • Daglig leder                                    
  • Ansv. spillerregistrering                                          
  • Ansv. lagpåmelding                                            
  • Ansv. politiattest                                         
  • Ansv. søknader                                    
  • Arrangementansvarlig



Se profil

Frode Martinsen

Rolle: Klubb system, hjemmeside og FIKS ansvarlig
Tlf:90023411

Epost: fotballjevnaker@gmail.com





Se profil

Hanne Dahl Molden

Rolle: Kvalitetsklubbansvarlig 
Tlf:91163063 

Epost: hanne.dahl.molden@gmail.com 







Se profil

Stian-André Høiås Roos

Rolle: Fair Play-ansvarlig 
Tlf:99550551

Epost:sar@jevnaker.kommune.no 






Se profil

Tom Erik Rozmara Frydenlund

Rolle: Overgang- og medlemsansvarlig 
Tlf:48006480

Epost:medlem@jif.no






Se profil

Mads Kleiv

Rolle: Sportslig leder
Tlf:99363658

Epost:mads.kleiv@hotmail.com  



Epost

Kristian Skaugrud Orvang

Rolle: Rekrutering ogTrenerveileder 
Tlf:95822444 

Epost:Kristian.orvang@bfk.no 







Se profil
Levert av IdrettenOnline